Home Aktualności

Aktualności

International Christmas Evening we Wrocławiu


W ubiegły wtorek, 4 grudnia br. we wrocławskim ratuszu odbyło się tradycyjne już, coroczne spotkanie świąteczne zorganizowane przez Polsko-Niemiecką Izbę Przemysłowo-Handlową, Amerykańską Izbę Handlową, Brytyjsko-Polską Izbę Handlową oraz Francuską Izbę Przemysłowo-Handlową.

International Christmas Evening to spotkanie managerów najwyższego i średniego szczebla firm zrzeszonych w tych organizacjach, ich klientów, partnerów biznesowych i firm zaprzyjaźnionych z terenu Dolnego Śląska zorganizowane w wyjątkowym, bo świątecznym klimacie. Kluczowym celem wydarzenia jest budowanie komunikacji między podmiotami związanymi z izbami handlowymi. Zaproszeni goście mają okazję do indywidualnych spotkań i rozmów, do wymiany spostrzeżeń i podsumowania mijającego roku. International Christmas Evening to doskonały czas na nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych.

Tegorocznej edycji imprezy towarzyszyły liczne atrakcje, które sprawiły że wieczór przebiegał w doskonałej atmosferze. Oprócz loterii, w której jednym ze szczęśliwców okazał się nasz kolega z zespołu – Adam, można było dowiedzieć się czy rok 2013 będzie dla nas tak samo owocny jak obecny i skorzystać z usług zaproszonego wróżbity.

Również dzięki Xpress impreza stała się zadecydowanie bardziej interaktywna – zaprosiliśmy do współpracy wrocławską stylistkę i fotomodelkę Ewę Michalik (www.ewamichalik.com), która przebrana za śnieżynkę pozowała z gośćmi do pamiątkowych zdjęć. Zdjęcia można było od ręki wydrukować przy naszym stoisku firmowym.

Zapraszamy do fotorelacji z wydarzenia! <<< cofnij


© Copyright 2012 Xpress Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.