Home Aktualności

Aktualności

Wrocław – miasto biznesowych spotkań


Wzorem poprzednich lat firma Xpress sp. z o.o. wystąpiła w roli sponsora podczas kolejnej edycji International Oktoberfest, który odbył się 18 września 2012r. w Arsenale Miejskim we Wrocławiu.

Wydarzenie organizowane wspólnie przez Amerykańską Izbę Handlową w Polsce, Brytyjsko-Polską Izbę Handlową, Polsko-Niemiecką Izbę Przemysłowo-Handlową z roku na rok przyciąga coraz więcej entuzjastów otwartego i przyjaznego biznesu.

Celem spotkań International Oktoberfest, organizowanych we Wrocławiu od 2005 roku, jest integracja managerów najwyższego i średniego szczebla firm zrzeszonych w tych organizacjach, ich klientów, partnerów biznesowych i firm zaprzyjaźnionych z terenu Dolnego Śląska. International Oktoberfest to również możliwość poznania kultur i tradycji poszczególnych krajów reprezentowanych przez zaproszone Izby. W tym roku swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami dzielili się nami przedstawiciele Niderlandzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej, Skandynawsko-Polskiej Izby Handlowej, Irlandzkiej Izby Handlowej, Polsko-Portugalskiej Izby Handlowej, Polsko-Hiszpańskiej Izby Gospodarczej oraz Belgijskiej Izby Handlowej. <<< cofnij


© Copyright 2012 Xpress Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.