Home Aktualności

Aktualności

Zmieniamy się na dobre


Wraz z początkiem nowego miesiąca rozpoczynamy nowy etap w historii naszej firmy. Pragniemy poinformować Państwa o zmianie lokalizacji siedziby firmy Xpress. Obecnie mieści się ona przy ul. Wiejskiej 1 w Jaworze.

Komfort naszych klientów liczy się dla nas najbardziej, dlatego nasza nowa lokalizacja znajduje się tuż przy drodze głównej, w sąsiedztwie strategicznych obiektów miasta. Wybierając miejsce pod nową siedzibę kierowaliśmy się również potrzebami i radami naszych pracowników – to przecież od nich w głównej mierze zależy efektywność firmy, dlatego chcieliśmy zapewnić im jak najlepsze warunki pracy.

Xpress zmienia się tak, aby być bliżej ludzi. I nie tylko o nową siedzibę tu chodzi. Powołaliśmy do życia ideę Make it Simple, w ramach której deklarujemy, iż wszystkie nasze usługi i produkty znacząco wpływają na poprawę efektywności pracy, redukują czas poświęcony na zadania i czynności mało kreatywne do minimum. Nasze zmiany to obietnica sprawnej obsługi , błyskawicznego serwisu, a co najważniejsze szycia na miarę każdej realizacji. W Xpress nazywamy to ułatwianiem codzienności. <<< cofnij


© Copyright 2012 Xpress Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.