Home Aktualności

Aktualności

Najlepsza jakość PC Format 3/2017

Xerox Phaser 3020 zdobył pierwsze miejsce w konkursie redakcji PC Format dla monochromatycznych drukarek laserowych, otrzymując tytuł „Najlepsza jakość PC Format 3/2017”.

czytaj więcej >>>Prezentujemy nowy Xerox WorkCentre 5022/5024

· Łatwa dystrybucja dokumentów dzięki skanowaniu do maila
· Skanowanie dokumentów do PC, OCR i edycja
· Większe bezpieczeństwo – ustawienie haseł i limitów kopii dla użytkowników i projektów
· Obniżenie kosztów dzięki trybowi oszczędzania tonera
Dowiedz się więcej!

czytaj więcej >>>Xerox WorkCente 3615 - Najlepsza wydajność

Urządzenie Xerox WorkCentre 3615, zdobyło wyróżnienie "Najlepsza wydajność" przyznawane przez magazyn “PC World”

czytaj więcej >>>Xerox WorkCentre 3325 - Produkt roku 2014

Urządzenie Xerox WorkCentre 3325, zdobyło wyróżnienie "Produktu Roku 2014" w plebiscycie, który miał miejsce na łamach wydania 1/2015 PC World.

czytaj więcej >>>Autoryzowany serwis Xerox - zwiększyliśmy obszar działania

Szanowni Państwo,

jest nam niezmiernie miło poinformować, że zwiększyliśmy obszar obsługi serwisowej urządzeń Xerox o następujące województwa: śląskie, łódzkie, małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie.  

Poza tymi województwami prowadzimy profesjonalną obsługę na terenie woj.: mazowieckie, dolnośląskie, opolskie, lubuskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie. Posiadamy tytuł Xerox Premium Authorised Service Partner.

czytaj więcej >>>Nowa wersja systemu Xpress Scan - skanowanie do systemu mMedica firmy Asseco

Najważniejsze zmiany dla nowej wersji systemu Xpress Scan:

- nowa szata graficzna
- dostępny wybór nowych rodzajów dokumentów: UBEZPIECZENIA
- automatyczny system kontroli wersji oraz uproszczona aktualizacja systemu Xpress Scan


czytaj więcej >>>xpressScan Cloud


czytaj więcej >>>Targi Nowoczesna Placówka Medyczna 2013 - Galeria


Targi Nowoczesna Placówka Medyczna 2013

W dniach 7-8 maja 2013 roku wzięliśmy udział w Targach skierowanych do kadry zarządzającej placówek medycznych, która odbyła się w Warszawie.

czytaj więcej >>>Kick Off Partnerski 2013 - Galeria


Kick Off Partnerski 2013

W dniach 23 – 24 maja 2013 roku, w Hotelu SPA Dr Irena Eris na terenie Wzgórz Dylewskich, wzięliśmy udział w spotkaniu dla Autoryzowanych Partnerów, zorganizowanym przez Xerox Polska. Wydarzenie odbyło się pod hasłem:  Rozwiązania Xerox ConnectKey.

czytaj więcej >>>International Christmas Evening we Wrocławiu - fotorelacja


International Christmas Evening we Wrocławiu

W ubiegły wtorek, 4 grudnia br. we wrocławskim ratuszu odbyło się tradycyjne już, coroczne spotkanie świąteczne zorganizowane przez Polsko-Niemiecką Izbę Przemysłowo-Handlową, Amerykańską Izbę Handlową, Brytyjsko-Polską Izbę Handlową oraz Francuską Izbę Przemysłowo-Handlową.

czytaj więcej >>>Nowe oblicze funkcjonalności

O tym, że technologia ułatwia codzienność nie trzeba przekonywać nikogo. Korzystając ze sprawdzonych, nowoczesnych metod oszczędzamy czas, pieniądze i poprawiamy efektywność pracy. Od teraz, innowacyjne rozwiązania dla Twojego biznesu na wyciągnięci ręki, dzięki specjalnej ofercie Xpress. 

czytaj więcej >>>Zmieniamy się na dobre

Wraz z początkiem nowego miesiąca rozpoczynamy nowy etap w historii naszej firmy. Pragniemy poinformować Państwa o zmianie lokalizacji siedziby firmy Xpress. Obecnie mieści się ona przy ul. Wiejskiej 1 w Jaworze. 

czytaj więcej >>>Xpress SCAN dla mMedica

O tym, że skanowanie dokumentacji medycznej to recepta na usprawnienie funkcjonowania przychodni i poprawa efektywności pracy przekonać się można było podczas jesiennego szkolenia certyfikacyjnego mMedica.

czytaj więcej >>>Galeria zdjęć


Nowy Phaser 3320 oraz WorkCentre 3315/3325

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi produktami firmy Xerox –  Monochromatyczna drukarka Phaser 3320 oraz  urządzenie wielofunkcyjne Work Centre 3315/3325.

czytaj więcej >>>Najwięcej wartości w najmniejszym rozmiarze

Najnowsze produkty firmy Xerox są najbardziej kompaktowymi urządzeniami jakie oferujemy naszym klientom, którzy dysponują ograniczoną przestrzenią, ale nie chcą rezygnować z wydajności. 

czytaj więcej >>>System masowej wysyłki SMS

Nasza firma wprowadziła w swojej ofercie system XPRES SMS będący bramką sms-ową dla małych i średnich zastosowań. Oprogramowanie posiada nieograniczone możliwości wykorzy­stania oraz może zostać specjalnie dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

czytaj więcej >>>Digitalizacja dokumentów - Xpress SCAN

Proponowany system „XPRESSCAN” umożliwia bezpośrednie skanowanie dokumentów wprost do Państwa system informatycznego. Jest to łatwy i szybki sposób przekształcenia dokumentów do postaci elektronicznej.

czytaj więcej >>>Wrocław – miasto biznesowych spotkań

Wzorem poprzednich lat firma Xpress sp. z o.o. wystąpiła w roli sponsora podczas kolejnej edycji International Oktoberfest, który odbył się 18 września 2012r. w Arsenale Miejskim we Wrocławiu.

czytaj więcej >>>
© Copyright 2012 Xpress Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.