Produkty -> Zebra

Zebra

W dzisiejszym dynamicznym świecie rozwiązania Zebry pomagają firmom w identyfikacji, zarządzaniu i śledzeniu ważnych aktywów, transakcji i osób precyzyjnie i bardziej efektywnie. Zebra posiada najszerszą ofertę innowacyjnych rozwiązań technicznych zapewniających funkcje drukowania na żądanie i automatycznej identyfikacji, które przyczyniają się do usprawnienia działalności firm.

rz600

Możesz mieć pewność, że w naszej szerokiej ofercie specjalistycznych drukarek termicznych, obejmującej drukarki etykiet z kodami kreskowymi, przenośne drukarki kodów kreskowych, drukarki/kodery RFID, drukarki kioskowe/do zabudowy oraz drukarki kart plastikowych, znajdziesz rozwiązanie marki Zebra odpowiednie dla Twojej branży i zastosowania.

Wyślij zapytanie >>

materialy_eksploatacyjne_do_drukarek_zebra_18686

W asortymencie firmy Zebra, obejmującym największy wybór wysokiej jakości etykiet, przywieszek, papierów paragonowych, opasek na rękę, kart plastikowych i taśm barwiących, można znaleźć odpowiednie rozwiązanie do praktycznie każdego zastosowania. Dział badań i rozwoju materiałów eksploatacyjnych firmy Zebra starannie wybiera materiały, poddając je rozległym testom, aby zapewnić produkty o jednolicie wysokiej jakości.

Wyślij zapytanie >>


© Copyright 2012 Xpress Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.