Home Produkty Eset ESET NOD32 Antivirus

Produkty -> Eset -> ESET NOD32 Antivirus

ESET NOD32 Antivirus

Program do ochrony antywirusowej i antyspyware ESET NOD32 Antivirus 4.2 jest nowoczesnym programem antywirusowym do ochrony przed wirusami oraz wszelkimi innymi zagrożeniami jak robaki internetowe, spyware, phishing i wiele innych. Wyjątkowa skuteczność programu w połączeniu z niespotykaną szybkością działania sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla firm jak i dla użytkowników domowych.

eset_main

Odkryj główne zalety ESET NOD32 Antivirus

Wykorzystując zaawansowaną technologię inteligentnego skanowania ThreatSense®, antywirus ESET proaktywnie chroni Twój komputer przed nowymi atakami lepiej niż jakikolwiek inny produkt. ESET NOD32 Antivirus wykrywa i unieszkodliwia zarówno znane jak i nowe wirusy, trojany, programy typu adware, spyware, rootkity i inne zagrożenia czyhające w Internecie. Program antywirusowy ESET chroni również przed zagrożeniami, które mogą się kryć na pendrive'ach oraz płytach CD i DVD. Dzięki temu, korzystając z komputera, możesz czuć się bezpi

Skaner antywirusowy ThreatSense® - Autorska technologia ESET chroniąca przez znanymi jak i nowymi typami zagrożeń. Zapewnia pełne bezpieczeństwo podczas korzystania z Internetu oraz codziennej pracy na komputerze.

Antyspyware - Ochrona przed złośliwym oprogramowaniem śledzącym aktywność użytkownika online. Chroni przed kradzieżą danych i poufnych informacji z komputera.

Zabezpieczenie dla nośników wymiennych - Gwarantuje, że żadne pliki przechowywane na pendrive'ach i płytach CD, w szczególności te uruchamiane automatycznie, nie stanowią zagrożenia.

Technologia zabezpieczająca przed kradzieżą danych - Wykrywa i usuwa wszystkie niebezpieczne rootkity, uniemożliwiając innym użytkownikom przejęcie kontroli nad Twoim komputerem.

SysInspector i SysRescue - Innowacyjne zintegrowane narzędzia ułatwiające diagnostykę systemu i jego ewentualnego przywracanie w przypadku uszkodzenia plików systemowych Windows.

W zależności od zastosowania Eset jest proponowany w dwóch kategoriach:

Programy antywirusowe ESET dla domu i małej firmy

Rozwiązania ESET dla biznesu

© Copyright 2012 Xpress Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.