Home Produkty Eset ESET Smart Security

Produkty -> Eset -> ESET Smart Security

ESET Smart Security

Chroń swoją tożsamość online

Przestępcy atakujący prywatne i finansowe dane użytkowników stają się coraz bardziej niebezpieczni. Technologia inteligentnego skanowania ThreatSense® proaktywnie wykrywa zagrożenia szybciej niż jakiekolwiek inne rozwiązanie dostępne na rynku.
ESET Smart Security to pakiet bezpieczeństwa, który oferuje silnik skanujący programu ESET NOD32 Antivirus oraz dodatkowe narzędzia, zabezpieczające wszystkie aspekty Twojej aktywności online.

 Główne funkcje

Skaner antywirusowy ThreatSense® - ochrona w czasie rzeczywistym przed wszystkimi typami ataków sieciowych oraz innymi zagrożeniami pojawiającymi się w Internecie.

Zapora osobista (Firewall) – uniemożliwia niepowołanym użytkownikom zdalny dostęp do komputera użytkownika i jego prywatnych danych.

Moduł antyspamowy – Wykorzystuje inteligentny, uczący się filtr, który zapobiega przedostawaniu się do skrzynki odbiorczej niechcianych wiadomości. Często to właśnie za ich pośrednictwem jest rozsyłane złośliwe oprogramowanie lub próby wyłudzenia pieniędzy przy pomocy phishingu.

Zabezpieczenie dla wymiennych nośników danych – Chroni przed zagrożeniami czyhającymi na wszystkich typach nośników wymiennych, m.in. płytach CD czy pendrive’ach.

Tryb oszczędzający energię dla laptopów – W czasie gdy komputer zasilany jest z baterii, program ESET odkłada na później operacje wymagające większej ilości pamięci, oszczędzając w ten sposób energię.

Dodatkowe narzędzia

Technologia zabezpieczająca przed kradzieżą danych – Wykrywa i usuwa wszystkie niebezpieczne rootkity i inne niebezpieczne programy, które próbują zainfekować komputer.

ESET SysInspector – Dodatkowe narzędzie, które umożliwia szczegółową diagnostykę systemu operacyjnego. Potrafi dokładnie pokazać wszystkie uruchomione procesy, klucze rejestru, połączenia sieciowe oraz inne elementy wpływające na bezpieczeństwo.

ESET SysRescue – Skanuje i czyści zainfekowane systemy operacyjne, dzięki czemu użytkownik może odzyskać dane zachowane na dysku i nie jest zmuszony do formatowania dysku komputera.

Profile zapory osobistej (Firewalla)
- Nowe funkcje programu umożliwiają oprogramowaniu ESET rozpoznanie, czy użytkownik łączy się z Internetem z domu, sieci firmowej, innego, wcześniej określonego miejsca czy też nowej, nieznanej lokalizacji. Na tej podstawie może automatycznie dostosować ustawienia, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo, zachowując wygodę pracy użytkownika. Ustawienia pozwalają na powiązanie profili zapory osobistej z konkretnymi sieciami i automatyczne stosowanie odpowiednich reguł, kiedy użytkownik przełącza się między siecią domową, firmową i publicznymi sieciami bezprzewodowymi.

Zaufaj najlepszym w branży

Rozwiązania firmy ESET ciągle zdobywają nowe nagrody niezależnych organizacji testujących wydajność rozwiązań antywirusowych. Są ku temu trzy główne powody:

    * Aktualizacje sygnatur wirusów są dostarczane na komputer użytkownika bez jego udziału, zapewniając nieprzerwaną, skuteczną ochronę.
    * Operacje mocniej obciążające dysk, takie jak pełne skanowanie dysku, są przeprowadzane w tle, niedostrzegalnie dla użytkownika.
    * Zakłócenia są minimalne – wyskakujące okienka i powiadomienia zostały w programie firmy ESET ograniczone do minimum. Użytkownik jest informowany jedynie o zdarzeniach wymagających jego interwencji.

Jakie są korzyści z używania programu ESET?

Skuteczna ochrona - Dzięki technologii antywirusowej ThreatSense®, która łączy metody wykrywania zagrożeń na podstawie sygnatur z zaawansowaną analizą heurystyczną, program ESET Smart Security chroni przed znanymi oraz nowymi zagrożeniami.

Wysoka wydajność – Wysoka szybkość skanowania ESET Smart Security, połączona z niskim poziomem wykorzystania zasobów pamięci i procesora, gwarantują, że komputer użytkownika nie jest spowalniany.

Ochrona proaktywna – Wiodąca na rynku technologia skanowania firmy ESET rozpoznaje nieznane zagrożenia i zabezpiecza komputer przed zagrożeniami w czasie rzeczywistym.

Łatwa instalacja – ESET Smart Security jest wyjątkowo łatwy w instalacji, a szeroka gama dostępnych opcji konfiguracji pozwala na precyzyjne dostosowanie programu do potrzeb użytkownika.
© Copyright 2012 Xpress Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.