Home Produkty Zebra Drukarki Mechanizmy drukujące

Produkty -> Zebra -> Drukarki -> Mechanizmy drukujące

Mechanizmy drukujące

Mechanizmy drukujące PAX4 Zebry do automatycznych systemów etykietujących przeznaczone są do pracy w różnych wysokonakładowych zastosowaniach o znaczeniu krytycznym. Te mechanizmy drukujące są zwykle integrowane przez partnerów Zebry w kompletnych automatycznych systemach etykietujących w takich zastosowaniach jak produkcja, wysyłka i przyjmowanie towarów oraz innych obszarach o znaczeniu krytycznym i wykorzystywane do etykietowania produktów, palet i kartonów.

110pax4
170pax4 ZebraseriaZE500
110PAX4 170PAX4 Zebra® seria ZE500™
Mechanizm drukujący PAX4 drukuje szersze etykiety w zastosowaniach o wysokiej przepustowości i oferuje łatwą integrację i zaawansowane monitorowanie drukarek. Jest to doskonały wybór do różnych zastosowań automatycznych systemów etykietujących. Mechanizm drukujący PAX4 drukuje szersze etykiety w zastosowaniach o wysokiej przepustowości i oferuje łatwą integrację i zaawansowane monitorowanie drukarek. Jest to doskonały wybór do różnych zastosowań automatycznych systemów etykietujących. Projektanci nowej serii ZE500 podeszli do mechanizmów drukujących OEM w innowacyjny sposób. Opierając się na szerokich badaniach przeprowadzonych wśród klientów, skoncentrowali się na opracowaniu konstrukcji gwarantującej łatwość użycia, integracji i konserwacji.
Podstawowe dane:
Do 300 dpi (12 pkt/mm)
Do 300 dpi (12 pkt/mm)
Do 300 dpi (12 pkt/mm)
Szybkość druku 203 mm lub 305 mm Szybkość druku 203 mm lub 305 mm Szybkość druku 203 mm lub 305 mm
Wersje dla użytkowników prawo- lub leworęcznych Wersje dla użytkowników prawo- lub leworęcznych Wersje dla użytkowników prawo- lub leworęcznych
Możliwość rozbudowy o funkcję RFID


Wyślij zapytanie >>


© Copyright 2012 Xpress Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.