Produkty -> Xerox

Produkty firmy Xerox

Jedną z podstawowych cech biznesu jest to, że z zasady jest on nieprzewidywalny. Znajduje się on w nieładzie i stale się zmienia – niekiedy przypadkowo, niekiedy zgodnie z planem. Zwycięskie firmy nawigują po tym nieprzewidywalnym morzu dzięki temu, że technika, oprogramowanie i procesy robocze stanowiące ich rdzeń działają tak efektywnie i skutecznie, jak to możliwe. Nasza firma doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Nasz partner handlowy, firma Xerox jest czołową międzynarodową korporacją zajmującą się zarządzaniem procesami biznesowymi i dokumentami. Prezentowane przez nas rozwiązania techniczne, doświadczenie i usługi sprawiają, że firmy naszych klientów mogą działać efektywniej i skuteczniej w każdej sytuacji.

242_252

Urządzenia Wielofunkcyjne

Szeroki wybór uniwersalnych urządzeń wielofunkcyjnych, posiadających rozbudowane funkcje kopiowania, drukowania, skanowania i faksowania, przeznaczone zarówno do użytku osobistego jak i obsługi wymagających grup roboczych.

Wyślij zapytanie >>

6500

Drukarki

Jeśli chcesz drukować, nasze świetne drukarki laserowe kolorowe i czarno-białe oraz drukarki stałoatramentowe z serii Phaser oferują imponujący zestaw funkcji.

Wyślij zapytanie >>

5222

Kopiarki

Dzięki postępom technologii cyfrowej kopiarki są obecnie urządzeniami wielofunkcyjnymi z możliwościami faksowania, skanowania i drukowania. Czarno-białe kopiarki i drukarki wielofunkcyjne firmy Xerox zostały zaprojektowane w celu spełnienia wszystkich wymagań biurowych.

Wyślij zapytanie >>

490

Cyfrowe systemy druku

Wyślij zapytanie >>

toner

Materiały eksploatacyjne

Oryginalne materiały eksploatacyjne Xerox są zaprojektowane i przetestowane z myślą o naszych produktach, tak aby zapewniały najlepszą jakość obrazu, dłuższy okres eksploatacji drukarek, niski koszt konserwacji i umożliwiały wykonanie większej liczby wydruków

Wyślij zapytanie >>


© Copyright 2012 Xpress Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.