Skip to content

Kim jesteśmy?

Jesteśmy specjalistami w kwestiach związanych z obiegiem dokumentów w firmie.

Zdajemy sobie sprawę, iż piętrzące się stosy papierów skutecznie utrudnią pracę Twojego zespołu – dlatego jako Xpress zapewniamy niezbędne produkty oraz usługi usprawniające prowadzenie biura. 

Mamy wyspecjalizowaną, bardzo zdolną i kreatywną kadrę pracowniczą oraz współpracujemy z doświadczonymi i uznanymi partnerami biznesowymi.

O wysokich umiejętnościach naszych kolegów i koleżanek świadczy min. nasza autorska, uznana już od wielu lat przez Klientów w całej Polsce, aplikacja XpressScan, służąca do skanowania dokumentów bezpośrednio do systemów medycznych wielu producentów, na czele z firmami Asseco, Kamsoft czy Comarch.

Dzięki setkom wspólnie zrealizowanych projektów, w ciągu kilkunastu już lat, posiadamy aktualnie najwyższe statusy partnerstwa z firmą Xerox w zakresie sprzedaży jej produktów, usług oraz serwisu, tj.:

Authorized Service Provider Premier
Document Technology Partner Platinum

Manager Print Services Partner

Document Technology Partner Platinum

Production Print Solution Partner

premier service partner
xerox document partner

W ramach tej współpracy oferujemy najnowszej generacji czarno-białe oraz pełno-kolorowe cyfrowe kopiarki, drukarki, wielofunkcyjne systemy do kopiowania, drukowania, skanowania w sieci, oryginalne materiały eksploatacyjne dedykowane konkretnym typom urządzeń oraz oprogramowanie zarządzające dokumentami firmy. Ważnymi elementami naszej oferty są pomoc techniczna i serwis w zakresie urządzeń, a także usługi finansowe Xerox Leasing.

Bardzo dużą wagę przywiązujemy do bezpieczeństwa biznesu naszych Klientów, dlatego też wprowadziliśmy do naszej oferty systemy autoryzacji na urządzeniach drukujących, min. DocuProfessional firmy Docupartner.

Jako autoryzowany partner firmy ESET pomożemy chronić sieci komputerowe lub pojedyncze stanowiska pracy w Twojej firmie. W naszej ofercie znajdą się programy antywirusowe najnowszej generacji oraz kompleksowe zabezpieczenie sieci klasy UTM (Unified Threat Management).

Wreszcie, posiadając własny dział IT, możemy wyposażyć Twoją firmę w outsourcing usług informatycznych. Korzystając z naszej pomocy oszczędzasz czas i pieniądze – współpracując z XPRESS otrzymujesz cały zespół specjalistów z dziedziny IT zawsze chętnych i gotowych do niesienia pomocy. 

Jesteśmy dla Ciebie. Jesteśmy elastyczni, dlatego formę i warunki współpracy zawsze kroimy na miarę Klienta. W XPRESS codziennie zastanawiamy się, jak udoskonalić nasze produkty i usługi oraz co zrobić, aby uczynić świat naszych Klientów mniej skomplikowanym.